Hamony Polish Hotels

Blog Polish Prestige Hotels

Bądź na bieżąco z nowościami

Hotel Akwawit szykuje nową odsłonę wnętrz

Hotel Akwawit szykuje nową odsłonę wnętrz

Trwa gruntowny remont Hotelu „Akwawit” w Lesznie, którego pokoje po zakończeniu renowacji zyskają zupełnie nowy wygląd. 

Przynależność do elitarnej grupy Polish Prestige Hotels zobowiązuje do ustawicznego dbania o jakość. Goście zamieszkają w nowoczesnych,  luksusowych pokojach i apartamentach.
 
W 1995 roku powstał hotel o zupełnie nowej jakości - luksusowy, a jednocześnie przyjazny i ciepły. Wtedy był to pierwszy tak duży i tak urozmaicony obiekt w Polsce, cieszący się ogromną popularnością. Magnesem był wysoki standard usług, nowoczesne sale konferencyjne, ale też rozbudowany obszar rekreacji. 

Intensywna eksploatacja zmuszała dyrekcję hotelu do częstego odnawiania obiektu, wymiany wykładzin i mebli. Spełniano też specyficzne życzenia najczęstszych Gości – specjalnie dla nich zamontowano w niektórych apartamentach wanny i jacuzzi. 

Hotel "Akwawit" ma bardzo dobre opinie i wielu stałych Gości. Niektórzy stali rezydenci mieszkali tu po kilka miesięcy, a firmy szkoleniowe są związane z tym miejscem od wielu, wielu lat. Hotelowa Restauracja "Akwawit" swoim klimatem, jakością obsługi, a przede wszystkim pysznym jedzeniem, zdecydowanie wyróżnia się na tle regionalnej konkurencji. Ponadto, jest to jedyny hotel w okolicy, który oferuje w nowoczesnym ośrodku SPA przyjemne spędzanie czasu, także po intensywnej pracy, czy konferencji, co doceniają hotelowi Goście.  


Hotelarze, przyzwyczajeni do szybko zmieniających się trendów, starają się reagować na nowe oczekiwania rynku. Nic więc dziwnego, że szefowie Hotelu "Akwawit" postanowili przeprowadzić kompleksowy i gruntowny remont korytarzy, pokoi i apartamentów. Remont właśnie trwa, ale jest prowadzony w taki sposób, że z części pokoi hotelowych Goście mogą cały czas korzystać.

Pokoje i apartamenty otrzymują świeży wystrój. Zaprojektowano nowoczesne meble, wykładziny, łazienki. Wstawia się nowe urządzenia klimatyzacyjne, duże telewizory. Wszystko przyjazne dla oka, ergonomiczne, wygodne, a przy tym klimatyczne. Gość będzie się tu czuł niemal, jak w domu.

- Nasz hotel należy do elitarnej grupy Polish Prestige Hotels – mówi dyrektor Centrum Konferencji i Rekreacji "Akwawit" Przemysław Biechowiak, a  w tej grupie wymagane są wyższe standardy, które nasi Goście doceniają. Dlatego remont zaprojektowaliśmy i wykonujemy ze szczególną starannością.

Zakończenie prac remontowych w całym obiekcie zaplanowano na koniec kwietnia 2018 roku. 
Nowy wystrój pokoi można zobaczyć na stronie www.hotelakwawit.pl

 

Dołącz do nas na Facebooku

Inspiracje, oferty specjalne, zniżki tylko dla fanów - dołącz do nas i zacznij korzystać

Dziś szczególnie polecamy

19 lutego Środa
  • Wszystkie oferty

Lokalizacje obiektów

  • Wszystkie
  • W górach
  • Nad morzem
  • Nad jeziorem
  • W mieście
  • Zaciszne miejsca
  • Obiekty Historyczne

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zawsze najlepsze oferty!
 
Zaloguj się
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij