Hamony Polish Hotels

Blog Polish Prestige Hotels

Bądź na bieżąco z nowościami

Harmony Polish Hotels patronem Medialnym konferencji.

Harmony Polish Hotels patronem Medialnym konferencji.

Dziecko w Hotelu – nowe wydarzenie w branży hotelowej

Współpraca z influencerami, relacje personelu z najmłodszym gościem, hotel rodzinny – szyld marketingowy czy strategia – to tylko niektóre tematy zaplanowanej na kwiecień konferencji Dziecko w Hotelu. Prelegentami wydarzenia będą eksperci z branży, praktycy z doświadczeniem oraz znani rodzice tacy jak Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek czy Magda Steczkowska.

I edycja konferencji Dziecko w Hotelu odbędzie 28 kwietnia 2020 roku w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** – obiekcie znanym z otwartego nastawienia na rodziny z dziećmi. Celem organizatorów jest promowanie prorodzinnych rozwiązań oraz integracja środowiska hotelarskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mieć okazję do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów oraz podejrzenia rozwiązań wprowadzonych w Bacówce z myślą o najmłodszych gościach.

- Chociaż w polskim hotelarstwie rośnie pozytywny trend na prorodzinność, to wciąż wiele obiektów traktuje hasło „przyjazny rodzinie” raczej jako chwyt marketingowy, niż rzeczywistą strategię. Przed nami, hotelarzami, wciąż pozostaje wiele do zrobienia w tym zakresie, a konferencja Dziecko w Hotelu to krok w kierunku zwiększania jakości – mówi Joanna Preisner, pomysłodawczyni konferencji, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** oraz autorka bloga Mama Hotelarz.

Strategia podstawą sukcesu

Jak przekonują organizatorzy, kluczem do sukcesu każdego obiektu hotelowego jest przemyślana i konsekwentnie realizowana strategia. Właśnie dlatego kwestię tę poruszy pierwsza prelekcja konferencji Dziecko w Hotelu, z której uczestnicy dowiedzą się m.in. jak właściwie przeprowadzić analizę hotelu, w którą stronę skierować działania oraz co pomoże nam konsekwentnie kreować wizerunek naszego obiektu.

To ze strategii wynikają również kolejno wdrażane rozwiązania oraz komunikaty marketingowe. W przypadku obiektów nastawionych na prorodzinność będą to kreatywne pomysły ułatwiające funkcjonowanie rodzicom i ich dzieciom oraz ciekawe atrakcje dostosowane do potrzeb gości w różnych wieku.

Podczas konferencji poruszone zostaną również m.in. kwestie najnowszych trendów w marketingu. Nie zabraknie informacji dotyczących współpracy z influencerami, wyglądu i projektu strony internetowej hotelu oraz najważniejszych narzędzi pozwalających na skuteczną promocję obiektu. Na wszystkich uczestników czekają więc gotowe do wdrożenia pomysły, kompleksowe informacje oraz cała masa inspiracji.

Podczas wydarzenia jedzenie serwować będzie wielokrotnie nagradzana hotelowa restauracja Ferula, która została wyróżniona m.in. w Żółtym Przewodniku oraz znalazła się w gronie Poland 100 Best Restaurants. Cała konferencja okraszona zostanie wieczornym recitalem Magdaleny Steczkowskiej.

Szczegółowy harmonogram już wkrótce będzie można znaleźć na stronie hotelkids.pl. Dodatkowe informacje zdobyć można pod numerem 731 009 240 lub adresem e-mail: hotelkids2020@gmail.com.

Dołącz do nas na Facebooku

Inspiracje, oferty specjalne, zniżki tylko dla fanów - dołącz do nas i zacznij korzystać

Dziś szczególnie polecamy

05 kwietnia Niedziela
  • Wszystkie oferty

Lokalizacje obiektów

  • Wszystkie
  • W górach
  • Nad morzem
  • Nad jeziorem
  • W mieście
  • Zaciszne miejsca
  • Obiekty Historyczne

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zawsze najlepsze oferty!
 
Zaloguj się
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij