Hamony Polish Hotels

Blog Polish Prestige Hotels

Bądź na bieżąco z nowościami

Harmony Polish wspierają fundację DKMS

Harmony Polish wspierają fundację DKMS

Fundacja Harmony Polish Hotels już niejednokrotnie udowodniła, że dzięki organizowanym wydarzeniom oraz współdziałaniu zjednoczonych w Fundacji osób, działalność hotelarska może wychodzić poza standardowe ramy i być wspięciem wielu społecznych inicjatyw, mających na celu m.in. promocję polskiej tradycji, historii czy też kultury poszczególnych regionów.

 

Tym razem, przez cały miesiąc hotelarze i Goście Harmony Polish Hotels będą mieli okazję wspierać piękną inicjatywę  ratującą życie Fundacji DKMS.

„Odpowiedzialność społeczna to dla nas nie tylko hasło. Z dumą ale i odpowiedzialnością  uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych. Mamy nadzieję, że i tym razem osiągniemy sukces, tym bardziej, że zjednoczeni w HPH będziemy współdziałać na rzecz ludzi, którym możemy uratować życie” - mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Harmony Hotels.

„Mamy świadomość, że co godzinę jedna osoba dowiaduje się, że ma nowotwór krwi, a aż co piątej z nich życie może uratować przeszczep szpiku. To ogromna szansa, którą należy wykorzystać, by pomóc.

Wraz z DKMS chcemy uświadamiać, że nie warto być obojętnym na problemy chorych, ale również zachęcać naszych Gości do zarejestrowania się w bazie dawców, co oczywiście będzie możliwe w naszych hotelach” – dodaje.

Akcja DKMS zaplanowana jest na miesiąc luty i odbywać się będzie w hotelach Harmony Polish Hotels  zgodnie z harmonogramem dostępnym w linku

Pomożesz?

Bo możesz.

Masz to w genach!!

 

Kontakt:

Kamila Leś-Kałuża, dyrektor Fundacji Harmony Hotels

e-mail: kamila.les-kaluza@harmonyhotels.pl, tel. 600-490-764

 

Dołącz do nas na Facebooku

Inspiracje, oferty specjalne, zniżki tylko dla fanów - dołącz do nas i zacznij korzystać

Dziś szczególnie polecamy

05 kwietnia Niedziela
  • Wszystkie oferty

Lokalizacje obiektów

  • Wszystkie
  • W górach
  • Nad morzem
  • Nad jeziorem
  • W mieście
  • Zaciszne miejsca
  • Obiekty Historyczne

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zawsze najlepsze oferty!
 
Zaloguj się
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij