Hamony Polish Hotels

Blog Polish Prestige Hotels

Bądź na bieżąco z nowościami

Art Hotel stworzył idealne menu dla dzieci

Art Hotel stworzył idealne menu dla dzieci

Zakończyła się roczna akcja "Idealne restauracyjne menu dziecięce" organizowana przez Art Hotel we Wrocławiu. Zwieńczeniem przedsięwzięcia były warsztaty, podczas których powstały pyszne potrawy przygotowane przez małych kucharzy. Ich kulinarne zmagania wspierał szef kuchni Art Restauracji – Grzegorz Pomietło i ekspertka kuchni roślinnej – Katarzyna Gubała.

- Od początku zależało nam na rzetelnym przebadaniu dziecięcych gustów, bo są one dla nas ważne i miarodajne. Od tego uzależnialiśmy konstrukcję dziecięcego menu - mówi Anna Wałęsa, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w Art Hotelu.

Przebieg akcji

W pierwszym etapie programu zaproszono ponad 200 dzieci z różnych środowisk, w tym uczniów okolicznych szkół; dzieci blogerów, dziennikarzy i klientów restauracji. Dzieci wypełniały ankiety wybierając swoje ulubione dania.

Kolejnym etapem projektu było zorganizowanie dwóch eventów kulinarnych, podczas których wybrane dzieci przygotowywały ulubione dania. W tym czasie rodzice małych kucharzy wzięli udział w wykładach prowadzonych przez specjalistów od zdrowej kuchni i dietetyki. Efektem akcji jest menu dziecięce, które wdrożone zostało w Art Hotelu. - Liczymy, że inne restauracje pójdą za naszym przykładem i wprowadzą do swoich kart zdrowszą opcję dań dla najmłodszych swoich gości - podsumowuje Anna Wałęsa.

Więcej na temat akcji:

Dołącz do nas na Facebooku

Inspiracje, oferty specjalne, zniżki tylko dla fanów - dołącz do nas i zacznij korzystać

Dziś szczególnie polecamy

19 lutego Środa
  • Wszystkie oferty

Lokalizacje obiektów

  • Wszystkie
  • W górach
  • Nad morzem
  • Nad jeziorem
  • W mieście
  • Zaciszne miejsca
  • Obiekty Historyczne

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zawsze najlepsze oferty!
 
Zaloguj się
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij