Hamony Polish Hotels

Blog Polish Prestige Hotels

Bądź na bieżąco z nowościami

Harmony Hotels Charytatywnie w Hotelu Olandia

Harmony Hotels Charytatywnie w Hotelu Olandia

W hotelu Olandia 2 marca odbył się już VIII Charytatywny Bal Karnawałowy organizowany przez Fundację Olandia. W tym roku środki były zbierane na II edycję programu "Wszyscy Mamy Marzenia", którego celem jest spełnianie marzeń osób chorych i niepełnosprawnych z całej Polski. 

W hotelu Olandia 2 marca odbył się już VIII Charytatywny Bal Karnawałowy organizowany przez Fundację Olandia. W tym roku środki były zbierane na II edycję programu "Wszyscy Mamy Marzenia", którego celem jest spełnianie marzeń osób chorych i niepełnosprawnych z całej Polski.

Spełniamy marzenia

Życie osób chorych i niepełnosprawnych nie jest łatwe, a co za tym idzie codzienna walka z chorobą, rehabilitacje, wyjazdy do lekarzy doprowadzają, że osoby te zapominają o swoich skrytych marzeniach. Nasz program został zapoczątkowany w 2018r i udało nam się spełnić 14 marzeń w tym roku będziemy spełniać kolejne.

W balu wzięli udział znakomici goście min. Katarzyna Bujakiewicz polska aktorka filmowa i teatralna oraz Artur Kornik Sowiński mistrz wagi piórkowej w federacji KSW. Bal był prowadzony przez przyjaciół fundacji Olandia Jakuba Zachciała oraz Piotra Czerniejewicza. Podczas wydarzenia można było spróbować wspaniałych dań przygotowanych przez szefa kuchni Pawła Ludka, które bazowały na regionalnych produktach.

Harmony Polish Hotels patronem

Prezes Fundacji Olandia Damian Michałek podsumował wszystkie działania odbywające się w roku 2018. Oczywiście nie zabrakło Zaprzyjaźnionego Bractwa Kurkowego 1253 Poznań, które rozpoczęło bal od przekazania 4200zł na szczytny cel. Podczas wydarzenia można było zakupić m.in. vouchery przekazane przez Fundację Harmony Polish Hotels, która była patronem wydarzenia.

Pamiątki od gwiazd

Do zakupienia był też weekend z Peugeotem przekazany przez Peugeot Karlik Poznań, który był partnerem balu, nie zabrakło licznych przedmiotów z autografami m.in: Jakuba Błaszczykowskiego, Roberta Biedronia, Aleksandra Kwaśniewskiego, Moniki Mrozowskiej, wyjazd na plan serialu “Na Wspólnej” oraz wiele innych ciekawych przedmiotów. Całe wydarzenie trwało do późnych godzin nocnych.

Już ponad 20 000 PLN

Jesteśmy szczęśliwi i przekonani, że nasz VIII Charytatywny Bal Karnawałowy długo zostanie w pamięci – Mówi Damian Michałek Prezes Fundacji Olandia. Deklarowana kwota zebrana podczas balu to 21 140zł obecnie czekamy na przelewy i 18 marca będziemy oficjalnie podsumowywać całe wydarzenie. Ogromne podziękowania należą się wszystkim partnerom oraz uczestnikom bez nich nasz program nigdy nie został by zrealizowany. Zachęcamy również do przekazania 1% podatku na Fundację Olandia KRS 0000349926 Zapraszamy też na stronę www.fundacjaolandia.org

Dołącz do nas na Facebooku

Inspiracje, oferty specjalne, zniżki tylko dla fanów - dołącz do nas i zacznij korzystać

Dziś szczególnie polecamy

23 lutego Niedziela
  • Wszystkie oferty

Lokalizacje obiektów

  • Wszystkie
  • W górach
  • Nad morzem
  • Nad jeziorem
  • W mieście
  • Zaciszne miejsca
  • Obiekty Historyczne

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj zawsze najlepsze oferty!
 
Zaloguj się
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij